Merak etme hesabın güvende
Şifreni asla görmüyoruz, senden habersiz hesabını kullanmıyoruz. İstediğin zaman twitter ayarlarından bize verdiğin yetkiyi iptal edebilirsin.

soru sahibi: @leventgunes

1

Muhteşem yüzyıldaki hatalar

beğenenler:

Cevap yazmak için tıkla!
1

Pargalı'nın damatlık kumaşının Amerikan markası coach olması...

Son cevaplar

1

Şehzade Mustafa kara kaşlı, kara gözlü bi çocuktu, birden nası o hale geldi, ayrıca 9 ayda 3-4 yaş büyüdü?Şehzade Mustafa kara kaşlı, kara gözlü bi çocuktu, birden nası o hale geldi, ayrıca 9 ayda 3-4 yaş büyüdü?

beğenenler:

3

Bence en büyük hata Muhteşem Yüzyıl yazarken Y harfinin küçük olması ve -daki ekinin ayraç ile ayrılmaması.Bence en büyük hata Muhteşem Yüzyıl yazarken Y harfinin küçük olması ve -daki ekinin ayraç ile ayrılmaması.

beğenenler:

1

gavurun hediyesi o :) normalde 19. yy da masaya geçilmiş diyo bazı kaynaklar... tarihçi olduk çıktık dizi yüzünden :Pgavurun hediyesi o :) normalde 19. yy da masaya geçilmiş diyo bazı kaynaklar... tarihçi olduk çıktık dizi yüzünden :P

beğenenler:

1

masada yemek yemeye ne ara başladı bunlar? (mehtap asks)masada yemek yemeye ne ara başladı bunlar? (mehtap asks)

beğenenler:

1

Muhabbet kuşunun o dönemde Osmanlıda ne işi var? Muhabbet kuşunun anavatanı Avustralya ve1606 yılında keşfedildi. Kanuni ise 1566'da öldü.Muhabbet kuşunun o dönemde Osmanlıda ne işi var? Muhabbet kuşunun anavatanı Avustralya ve1606 yılında keşfedildi. Kanuni ise 1566'da öldü.

beğenenler: